team Hicle

Hicle Events

Contact opnemen met Fiets en Wandelbeurs, E-bike Challenge en Mount Expo:

Bedrijfsgegevens:

Hicle Events / Holcus Buiten BV
Weesperstraat 118-Q

1112 AP  Diemen
Nederland

Telefoon 

Algemeen: +31 20 2805544
Fiets en Wandelbeurs: +31 20 6002579
E-bike Challenge België: +31 20 3681547
E-bike Challenge USA +1 7607652176

E-mail

Algemeen: info@hicle.com
Fiets en Wandelbeurs: info@fietsenwandelbeurs.com
E-bike Challenge België: info@ebikechallenge.be
E-bike Challenge USA: info@ebikechallenge.com

 

Bankrekening: NL92INGB0002975294
KvK Amsterdam 34272134
btw NL817882273B01

Het team bestaat uit enthousiaste fietsers, wandelaars en outdoorliefhebbers. Wij staan garant voor een goede invulling van onze formules: "beurzen voor buitensporters, actieve fietsers en wandelaars georganiseerd door liefhebbers".

Directie

contact Theo JornaTheo Jorna
theo@hicle.com

 

Financiële administratie & standbouw

contact ada sauve Ada Sauvé
ada@hicle.com

 

Pers en promotie

contact Stefan MaasStefan Maas
stefan@hicle.com

 

Activiteiten en webcontent

contact Harry WagenaarHarry Wagenaar
harry@hicle.com

 

 Automatisering

contact Johan StuijtJohan Stuijt
johan@hicle.com

 

Communicatie en sales

contact Nick RodenburgNick Roodenburg
nick@hicle.com

 

Sales Vlaanderen

contact theo van der burghtTheo Van Der Burght
theo@fietsenwandelbeursvlaanderen.be

 

Communicatie en sales Vlaanderen

contact PhilipPhilip Bernard
philip@hicle.com

 

Marketing en sales

contact Dunja van der DoesDunja van der Does
dunja@hicle.com

 

Hicle inc. (USA)

contact Constance WithersConstance Hughes
constance@hicle.com

 

Freelance medewerkers


Bert Sitters - promotie en adviezen
Kitty Molenaar - Grafische vormgeving
Joost Vermeulen - wandelcoördinatie vrijwilligers en lezingen Fiets en Wandelbeurs Nederland
Vertalingen Engels: Bill Third

 

Heeft u vragen, wensen, suggesties of ideeën, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen (bij voorkeur per e-mail).

 

Webdesign: Kitty Molenaar www.kittymolenaar.nl